Går sikringen din ofte på grunn av overkapasitet eller har du kjøpt noe nytt som trenger en egen kurs (for-eksempel varmepumpe). Med ny kurs får ditt hjem den kapasiteten det fortjener.
En 10A kurs kan levere opptil 2300 watt (W) med en spenning på 230 volt (V). Det betyr at du kan bruke denne kursen til mindre apparater som lamper, TV, PC, lader osv.
Bestill tjenesten fra oss så tar en av våre rådgivere kontakt med deg innen 2 arbeidsdager for å avtale tid og eventuelt merarbeid du ønsker å få utført når du først har en elektriker på besøk.
Vi gleder oss til å hjelpe deg!
Pris fra kr 4990
NB tillegg kan tilkomme
Inselo er en forretningspartner som brenner for de optimale kundereisene. Vi leverer løsninger innen logistikk, installasjon og kundeservice for både store og små selskaper i hele Skandinavia.